Zapraszamy w góry !! 

Sklep →

Produkt regionalny Gór Sowich

Przetwory owocowe z Halinówki

      Na Halinówce uprawiamy maliny, grusze, jabłonie i wiele innych owoców, wszystko bez stosowania oprysków chemicznych, zgodnie z wytycznymi rolnictwa ekologicznego.

Zebrane ręcznie owoce przetwarzamy w naszej przydomowej przetwórni. Dzięki wysokości upraw i otoczeniu gór uzyskują wyśmienity smak niezbędny przy produkcji najwyższej jakości soków i dżemów z owoców.

 

Soki, dżemy czy ...

Więcej o domku →

Odpocznij w Górach Sowich

 

W nowym, w pełni wyposażonym i przytulnym domku, osadzonym w sercu jednych z najstarszych pasm górskich w Europie. Z wyjątkowym widokiem na okolicę, w tym Wielką Sowę (najwyższy szczyt Gór Sowich), który można podziwiać z naszych okien.

Rościszów to piękna górska miejscowość, której położenie pozwala na wykorzystanie wolnego czasu na wiele różnych sposobów.

Od intensywnego zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych, przez piesze lub rowerowe wycieczek w góry.

Większe okoliczne miasta to Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów i Kudowa, kryjące w sobie osobliwą i wartą bliższego poznania historię.

Swobodnie można je wpisać na listę „rzeczy do zwiedzenia”

Przy okazji, znajdą się Państwo na trasie prowadzącej do Czech (najkrótszą drogą to ok. 30km), a stamtąd, jest już bardzo blisko do Pragi.

 

Produkt regionalny

Owoce uprawiane ekologicznie i przetwarzane na naszym gospodarstwie. Jakoś od pola do stołu.

Natura

Z dala od głównych dróg, na malowniczej górskiej polanie, w otoczeniu lasów i chluby naszego gospodarstwa, plantacji malin ekologicznych.

Wypoczynek

Idealna lokalizacja na letni wypad w góry lub zimowy na narty. Wymarzone miejsce dla zwolenników przyrody, osób poszukujących chwili wytchnienia od codziennego życia i zgiełku miasta, a także rodzin z dziećmi szukających odprężenia.

  1. pl